Senarai Nama Jawatankuasa PEMUDA KLSCAH (2018-2021)

PenasihatSer Choon Ing
PengerusiSiah Kwong Liang
Naib PengerusiYap Seng Loong
Naib PengerusiChar Kok How
BendahariLee See Kiang
SetiausahaLee Soo Wei
JuruauditFok Wai Mun
JuruauditTan Check Foong
Ketua Bahagian RekreasiChai Chuan Huang
Ketua Bahagian PublisitiKong Wee Cheng
Head of Network & TechnologyLee En Syh
Ketua Rangkaian & TeknologiGan Yu Lin
Ketua Bahagian KomunitiLua Khang Wei
Naib PengerusiSoh Jiann Shuenn
Ahli JawatankuasaJimmy Ng Shi Hao
Ahli JawatankuasaLee Wei Jie
Ahli Jawatankuasa钟天祥
Ahli Jawatankuasa赖胜耀
Ahli JawatankuasaNg Seow Chen
Ahli JawatankuasaPatrick Low Soo Yong
Penolong BendahariLee Zhao Yang
Penolong SetiausahaChang Mekie
Penolong SetiausahaGan Zhi Jie
Ahli Jawatankuasa LantikanChook Jia Chern
Ahli Jawatankuasa LantikanLau Yi Leong
Ahli Jawatankuasa LantikanWong Yan Ke

Senarai Nama Jawatankuasa WANITA KLSCAH (2018-2021)

PenyeliaNgan Teng Ye
PenasihatTan Tat Chin JSM
PenasihatLee Siew Ching
PenasihatCheng Su Chean AIS
PenasihatLee Sok Wah
Presiden & Ketua Jawatankuasa Undang-Undang
Ng Geok Chee
Timbalan Presiden & Ketua Latihan Pengucapan Awam
Lim Lai Lan
Naib Presiden ke-1
Chai Chon Kiaw
Naib Presiden ke-2 &
Ketua Jawatankuasa Kauseling
Ken Kwai Sim
SetiausahaPhua Hea Siew
Penolong SetiausahaTang Siew Heoh
BendahariLoke Mee Lan
Penolong BendahariLee Peng Peng
Ketua Jawatankuasa Kebudayaan & PendidikanLim Saw Kee
Timbalan Ketua Jawatankuasa Kebudayaan & PendidikanUng Lee Wah
Ketua Jawatankuasa SosialChang Mekie
Ketua Jawatankuasa EkonomiChiew Sook Fun
Timbalan Ketua Jawatankuasa EkonomiChua Deak Peng
Ketua Jawatankuasa RekreasiSaw Cheng Choo
Timbalan Ketua Jawatankuasa RekreasiKong Foong Choo
Ketua Jawatankuasa KebajikanChia Pei San
Timbalan Ketua Jawatankuasa Kebajikan李瑞丽
Ketua Jawatankuasa PerhubunganCh'ng Siok Peng
Timbalan Ketua Jawatankuasa PerhubunganKwan See HIng
Ahli JawatankuasaCheng Fui Lien
Ahli JawatankuasaNg Eng Ping
Ahli Jawatankuasa罗丽春
Ahli JawatankuasaLeong Shui Ping
Ahli JawatankuasaLee Siok Chan
Ahli Jawatankuasa程德梅
Ahli JawatankuasaLiew Hui Mei
Ahli JawatankuasaMah Chee Wai
Ahli JawatankuasaWong Wai Sum

Senarai Nama Jawatankuasa Hak Sivil KLSCAH (2018-2021)

PenasihatYong Yew Wei
PengerusiLiau Kok Fah
Naib PengerusiNgeow Chow Ying
SetiausahaSaw Jia Ying
BendahariChong Kok Siong
Ahli JawatankuasaLam Choong Wah
Ahli JawatankuasaTeo Ann Siang
Ahli JawatankuasaKew Si Cheng
Ahli JawatankuasaLau Yi Leong
Ahli JawatankuasaLee Cheng Lun

Senarai Nama Jawatankuasa Sosio-Ekonomi (2018-2021)

PenasihatDato' Sri Chong Ket Pen
PengerusiYeo An Thai
Naib PengerusiPhua Lee Kerk
SetiausahaSaw Jia Ying
BendahariChong Kok Siong
Ahli JawatankuasaNg Chong Soon
Ahli JawatankuasaYong Chin Tatt
Ahli JawatankuasaWong Yee Kiat
Ahli JawatankuasaLeow Kok Wei
Ahli JawatankuasaKwan Say Hong
Ahli JawatankuasaTan Kian Fatt
Ahli JawatankuasaJosh Hong
Ahli JawatankuasaLim Chee Han
Ahli JawatankuasaEsther Sinirisan Chong Shiaw Yee
Ahli JawatankuasaCha Zhi Ting

Senarai Nama Jawatankuasa Budaya & Pendidikan (2018-2021)

PenasihatCheng Su Chean
PengerusiTan Kai Jong
Naib PengerusiYap Mei Shya
Naib PengerusiNgim Tai Woei
Ahli JawatankuasaYeo Eng Hin
Ahli JawatankuasaWong Chip Choo
Ahli JawatankuasaTan Yoke Suan
Ahli JawatankuasaNg Sui Thye
Ahli JawatankuasaWong Chee Wei
Ahli JawatankuasaIsabella Pek
Ahli JawatankuasaLai An Chow
Ahli JawatankuasaCheah Thiem Soong
Ahli JawatankuasaLok How Yuan
Ahli JawatankuasaTiong Yiong Ching
Ahli JawatankuasaChua Lik How
Ahli JawatankuasaSim Kok Meng
Ahli JawatankuasaSoon Tien Yang

Senarai Nama Jawatankuasa Kebajikan (2018-2021)

PenasihatDato' Lai Tak Kuan
PengerusiWong Kim Swee
Naib PengerusiHazel Sian
Ahli JawatankuasaChong Chung Yee
Ahli JawatankuasaLye Chee Peng
Ahli JawatankuasaLau Ah Moi
Ahli JawatankuasaLee Lip Yew
Ahli JawatankuasaLeong Lih Sy

Senarai Nama Jawatankuasa Perhubungan (2018-2021)

PenasihatLee Foo Wong
PengerusiLou Swee You
Naib PengerusiLoo Sang
Naib PengerusiChew Keng Kuang
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH KlangDato' Tang Ah Kow
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH Kuala SelangorTan Cat Keong
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH SubangNg Seng Chai
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH Sabak BernamOng Chau Leang
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH SelayangChok San
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH SerdangDato' Yen Yuen Choy
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH Hulu SelangorDato' Lai Tak Kuan
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH PetalingToh Lai Huat
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH Hulu LangatThang Lai Sung
Pengerusi Jawatankuasa Perhubungan KLSCAH Kuala KetamChia Mong Chun
Ahli JawatankuasaDato' Ng Wee Yiew
Ahli JawatankuasaLee Wai Hong
Ahli JawatankuasaLye Chee Peng
Ahli JawatankuasaChin Wah Seng
Ahli JawatankuasaChong Su Foh
Ahli JawatankuasaChook Yew Meng
Ahli JawatankuasaYeo Kwi Seng
Ahli JawatankuasaChong Chin Chang

Senarai Nama Jawatankuasa Kajian Sejarah Perang Dunia Kedua di Malaysia (2018-2021)

PengerusiDatuk Ong Seng Khek
Naib Pengerusi陆日有
Naib PengerusiLIM SOO LEK
Naib PengerusiSiow Kim Seong
Naib PengerusiChua Pak Liang
Naib PengerusiYap Teck Min
Naib PengerusiToo Hon Kwong
Naib PengerusiTan Keng Teh
Naib PengerusiLai Mun Hoey
Naib PengerusiYap Hong Teck
SetiausahaTan Choong Cheng
Penolong SetiausahaLoke Thu Sang
Penolong SetiausahaYong Cho Chee George
Penolong SetiausahaToh Chia Hua
BendahariTay Keh Choo
Penolong Bendahari余根发
JuruauditYap Kim Lan
Ahli JawatankuasaLee Foo Wong
Ahli JawatankuasaWong Chen San
Ahli JawatankuasaChua Chaw San
Ahli JawatankuasaYap Miew Sang
Ahli JawatankuasaLee Swee Seong
Ahli Jawatankuasa LantikanLiew Wah Sam
Ahli Jawatankuasa LantikanKeong Chwang Heng
Ahli Jawatankuasa LantikanNg Tien Foo
Ahli Jawatankuasa LantikanLai Chin Kim

Senarai Nama Ahli Koir KLSCAH (2018-2021)

PenasihatJean Lee Shok Jing, Tan Tat Chin, Datin Lein Sei Keng
KonduktorLee Yee Wee
Pengiring PianoTan Hoong Ling
PengetuaTan Kai Jong
Naib PengetuaLow Kim Chuan
Naib PengetuaTham Goh Hoon
SetiausahaOng Hai
Penolong SetiausahaPun Yee See
BendahariWong Siew Chin
Penolong Bendahari周旭辉
Ketua Bahagian Perhubungan陈赞富
Naib Ketua Bahagian PerhubunganOng Doan Tun
Ketua Bahagian KebajikanWong Poh Ming
Naib Ketua Bahagian Kebajikan陈玉燕
Ketua Bahagian MakananOng Chwee Leng
Naib Ketua Bahagian Makanan陈伯坤
Ketua Bahagian MaklumatLow Choon Heng
Naib Ketua Bahagian Maklumat叶淑华
Ahli JawatankuasaTeong Ah Oi, Wong Chong Sang

Tinggalkan Balasan